• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

"У голові Зеленського існує своя Україна": Журналіст дав оцінку виступу президента в Раді

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський живе в паралельній реальності

Про це, аналізуючи виступ президента в Раді 20 жовтня, написав у Facebook український журналіст Сергій Руденко, передає "ДС".

"Коротко про виступ Зеленського. Через півтора роки президентства Зеленський усе ще почувається опозиціонером. Не лише до своїх попередників, а до своєї абсолютної влади та й до самого себе. Жорстко й безкомпромісно критикує все те, що в його силах змінити", — зазначив Руденко.

"У голові Зеленського існує своя Україна, яка не збігається із реальною Україною. У ній немає "вагнерівців", Фокіних-Кравчуків, корупції на рівні братів Єрмаків, ковідних черг, колапсу медицини від коронавірусу, нецільового використання антиковідного фонду", — наголосив він.

За його словами, "порівнювати референдум 1991 року і псевдоопитування 25 жовтня може будь-хто, але не гарант Конституції, який діє відповідно до Основного закону".

Опитування, яке президент хоче провести 25 жовтня, — поза рамками будь-яких законів та Конституції і ніяк не стосується народовладдя, вважає журналіст.

При цьому він назвав популізмом погрози Зеленського тим, хто "здав Крим".

"Ще не пізно Головнокомандувачу показати мужність і звитягу у звільнення Криму і Донбасу від російських окупантів. Розмови про вільну економічну зону і амністію — жуйка, прожована вже Фокіним і Кравчуком", — написав Руденко.

"Боротьба з корупцією у державі починається з оточення президента. Гео Лерос (виключений із фракції "Слуги народу" народний депутат України 9-го скликання, — "ДС") навів достатньо фактів корупції у команді Зеленського. Володимире Олександровичу, почніть посадки із Офісу президента!" — закликав журналіст.

Коротко про виступ Зеленського1. Через півтора роки президентства Зеленський все ще відчуває себе опозиціонером. Не...

Gepostet von Сергій Руденко am Dienstag, 20. Oktober 2020
    Реклама на dsnews.ua