• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

У Києві на березі озера Вирлиця невідомі знищили дерева, які висадили ветерани АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Ймовірно, у ніч з 13 на 14 вересня, група з чотирьох осіб на березі озера Вирлиця Дарницького району столиці знищила кілька десятків дерев, які напередодні висадили представники кількох ветеранських організацій. Вандали діяли поспіхом – у метушні рубали деревця або виривали їх з корінням

Ветерани саджають дерева
Ветерани саджають дерева
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні ASPI news, передає "ДС"

"Мотиви цього зухвалого вчинку під прикриттям сутінок до кінця не зрозумілі. Якщо діяли так звані "екоактивісти", які останнім часом переслідують ветеранів АТО у Facebook, поширюючи проти українських захисників відверту брехню, то, як їхній "боротьбі за екологію" допоможе знищення молодих дерев? Якщо дерева зламали, щоб розчистити майданчик біля озера для майбутнього забудовника багатоповерхівок, то тоді можна говорити про "псевдоекологів", — зазначають журналісти видання.

Нагадаємо, 9 вересня ветерани та інваліди АТО розчистили від сміття та бурʼяну майданчик біля озера Вирлиця та висадили на ньому кілька десятків дерев. Свої мотиви АТОвці пояснили бажанням привести до ладу територію навколо озера, чим впродовж 40 років ніхто не переймався. Також активісти виступають за будівництво на березі Вирлиці Центру реабілітації воїнів АТО, позаяк подібного закладу досі немає в Україні.

    Реклама на dsnews.ua