• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Кличка похвалилися новим рекордом України

Реклама на dsnews.ua

У Дніпровському районі столиці представники "Книги рекордів України" офіційно зареєстрували найдовшу алею сакур в Україні, протяжністю понад 1400 метрів

Про це йдеться в повідомленні заступника голови КМДА Марини Хонди, передає "ДС".

"У наступному році виповнюється 50 років дружби Києва та Кіото, тому, я думаю, що це буде хороший знак для японського міста-побратима. Та й для району це також історична подія. Для мене це не просто алея сакур — це додатковий туристичний магніт. Ми звикли, що туристи відвідують більше центральну частину міста, але тепер кожному гостю столиці варто відвідати Дніпровський район і побачити такий чудовий об'єкт на власні очі. Це унікальна алея, оскільки тут ростуть різні види сакур, і деякі з них цвітуть кілька разів на рік", — зазначила Марина Хонда.

Перед офіційною реєстрацією рекорду Марина Хонда взяла участь у висадці нових сакур. Крім того, дерева висаджували заступник глави місії Японії в Україні Оцука Кузу і заступник голови КМДА Олександр Харченко, який і є автором ідеї створення в Києві найдовшою алеї сакур.

Нагадаємо, протяжність алеї сакур, висадженої уздовж бульвару Верховної Ради, становить 1 402 метри і 25 сантиметрів.

Сьогодні на алеї було висаджено 28 дерев, і загальна їх кількість тепер становить 268. Проте в планах КП УЗН Дніпровського району збільшити алею до 500 сакур.

Як писала "ДС", раніше мер Києва Вталій Кличко сказав, що в столиці після завершення проєктних робіт зможуть приступити до реконструкції моста Патона.

    Реклама на dsnews.ua