• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Кличка вирішили створити на Трухановому острові центр олімпійської підготовки з водних видів спорту

Реклама на dsnews.ua
А в парку Дружби народів з'явиться льодова арена з басейном і спортзалами

Як повідомляє "ДС" з посиланням на стратегію розвитку столиці до 2025 року, яку оприлюднила газета "Хрещатик", на Трухановому острові в Києві в найближчі два роки повинні побудувати центр олімпійської підготовки з водних видів спорту - водноспортивний стадіон. Крім того, в парку Дружби народів планується побудувати спортивний комплекс з плавальним басейном, льодовою ареною, ігровим залом, залом для занять єдиноборствами.

Очікується, що олімпійська база зможе збільшити рівень залучення киян до водних видів спорту, в тому числі гребним, до 2500 осіб і, відповідно, збільшити кількість представників Києва у складах збірних команд України з водних видів спорту. Крім того, тут будуть проводитися змагання і показові виступи. База розміститься в Матвіївській затоці.

Сумарна вартість будівництва олімпійської бази оцінюється в документі в 500 млн грн. Її будівництво планується завершити в 2018 році, з залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку, бюджету столиці та інвесторів.

Спорткомплекс у парку Дружби народів має на меті залучити до зимових та ігрових видів спорту та занять єдиноборствами до 3500 чоловік. Збудувати його планують також до 2018 року, витративши на роботи 700 млн грн коштів Державного фонду регіонального розвитку, бюджету столиці та інвесторів.

    Реклама на dsnews.ua