• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У львівському виші облаштували нарколабораторію і варили метадон (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Правоохоронці викрили нарколабораторію в одному з вищих навчальних закладів Львова

Про це повідомила прокурор Львівської області Ірина Діденко у Facebook, передає "ДС".

"Цинізм місцевих ділків вражає. Викрили групу осіб, які організували у львівському навчальному закладі не що інше, як… нарколабораторію!" – написала вона.

За версією слідства, до правопорушення причетні чотири особи. Співвласник львівського кальян-бару (він був організатором), завідувач лабораторії одного з вишів (хімік, який виготовляв наркотики), а також два працівники кальян-бару (один — співорганізатор та адміністратор сайту, другий — фасувальник і розповсюджувач).

Прокурор каже, що за один раз у лабораторії виготовляли партію метадону від 1 кг. Вартість дози в 1 грам на "чорному ринку" — від 600 грн.

Наркотики продавали через спеціально створений онлайн-магазин — надсилали поштою, попередньо отримавши передплату на банківські рахунки. Покупцями були наркозалежні особи зі всієї Львівщини, які замовляли, переважно, від одного до кількох грамів.

"Наразі задокументовано виготовлення для збуту метадону вагою майже 3 кг та ціною понад 1,8 млн грн. Сьогодні їх (підозрюваних – "ДС") затримано під час реалізації ще понад 1 кг ціною близько 700 тис. грн", — розповіла Ірина Діденко.

Слідчі готують підозри з попередньою кваліфікацією за ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 3 ст. 311 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання прекурсорів), ч. 2 ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, а також клопотання про обрання запобіжного заходу.

Лабораторію з виготовлення метадону задокументували вперше, додає Діденко.

"Нагадаю, метадон — напівсинтетичний наркотичний засіб, заборонений у всіх країнах світу через високу смертність. Самі ділки його не вживають", — наголосила прокурор.

Цинізм місцевих ділків вражає. Викрили групу осіб, які організували у львівському НАВЧАЛЬНОМУ закладі не що інше, як… НАРКОЛАБОРАТОРІЮ! За версією слідства, ідеться про 4 львів’ян:✔ організатора – співвласника львівського кальян-бару ✔ завідувача лабораторії одного з львівських вишів (хіміка, який виготовляв наркотичний засіб) ✔ працівника кальян-бару (співорганізатор, адміністратор сайту) ✔працівника кальян-бару (фасувальник і розповсюджувач).Об'єми досить масштабні. За один раз виготовлялась партія від 1 кг особливо небезпечного наркотику «метадон». Це при тому, що доза 1 грама на "чорному ринку" сягає від 600 грн. Лабораторія з виготовлення "метадону" задокументована вперше. Нагадаю, "метадон" напівсинтетичний наркотичний засіб, що заборонений у всіх країнах світу через високу смертність. Самі ділки його НЕ вживають. Збувався «товар» через спеціально створений Інтернет-магазин. Фігуранти надсилали наркотики поштою, отримавши перед цим передплату на банківські рахунки. Наразі задокументовано виготовлення для збуту «метадону», вагою майже 3 кг та «ціною» понад 1 800 000 грн. Сьогодні їх затримано при реалізації ще понад 1 кг ціною близько 700 000 грн. Ділки розповсюджували його по усій Львівщині, а їх покупцями були наркозалежні особи, які замовляли, переважно, від одного до кількох грам. Наразі готуємо підозри з попередньою правовою кваліфікацією ч.3 ст.307, ч.3 ст.311, ч.2 ст.317 КК України та клопотання про обрання запобіжних заходів.Спільна робота прокурорів, слідчих поліції за матеріалами та оперативним супроводом УСР в області Роман Рибіцький.

Gepostet von Iryna Didenko am Montag, 31. August 2020

Як писала "ДС", в Одесі СБУ викрила контрабанду екстазі в посилках з косметикою.

    Реклама на dsnews.ua