• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

У Міносвіти назвали мінімальні бали ЗНО для вступу "на бюджет"

Реклама на dsnews.ua

Мінімальний конкурсний бал для вступників у більшість вищих навчальних закладів на бюджетне місце становить 125 балів

Про це заявив гендиректор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки Олег Шаров, повідомляє "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Конкурсний бал при поданні заяви на бюджетне місце має становити не менше 125 балів. Якщо вступник має менш як 125 балів, він може розраховувати лише на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на усіх спеціальностях за рівнем бакалавра", — сказав Шаров.

Також, за його словами, для вступників на спеціальності фармація, промислова фармація мінімальний бал, за ініціативою Міністерства охорони здоровʼя, має становити 130 балів.

На спеціальності галузі знань право, публічне управління, міжнародні відносини мінімальний конкурсний бал має становити 140 балів.

На медичні спеціальності мінімальний конкурсний бал сертифікатів з другого і третього предметів ЗНО має становити не менше 150 балів. Ця вимога висувається і для сертифікатів ЗНО для абітурієнтів на контрактну форму навчання.

Вступна кампанія до вищих навчальних закладів розпочнеться з 1 серпня.

Як повідомляла "ДС", у Центрі оцінювання якості освіти розповіли про результати ЗНО з української мови та історії України, а також з географії та хімії, фізики та математики.

Міносвіти також наводило дані щодо кількості учасників, які не впорались з тестуванням з української мови і літератури, історії України, біології, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

    Реклама на dsnews.ua