• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У відомому київському "будинку із картинами" відкрився коворкінг #Peremoga

У будинку, який знаходиться у Києві неподалік від Золотих Ворот за адресою вул. Ярославів Вал, 15, та відомий серед киян як "будинок із картинами" чи "будинок із фотографіями", відкрився коворкінг

У "будинку із картинами" в Києві відкривcя коворкінг
У "будинку із картинами" в Києві відкривcя коворкінг
Реклама на dsnews.ua

У приміщенні колишнього готелю для військових "Червона зірка", яка пустувала понад 20 років, проведено реконструкцію. Наприкінці вересня тут відкрився коворкінг #Peremoga. Це третій простір мережі #ПеремогаSpace у Києві. Надихнувшись багатою історією будинку та вулиці, на якій розташований новий простір, команда вирішила присвятити його мистецькими та літературними угрупованнями Києва ХХ ст.

На сьогодні у просторі функціонує 4 поверхи: зона фіксованих робочих місць, власні офіси для команд від 4 до 12 осіб, зал для погодинної роботи та подій, переговорні кімнати. До кінця осені заплановане відкриття решти поверхів локації. На першому поверсі будівлі очікується відкриття кафе від засновників мережі кав’ярень Idealist.

7 переговорних кімнат присвячені театрові "Березіль" Леся Курбаса, учасникам літературних угруповань "Аспанфут" та "Бу-Ба-Бу", художникам та письменникам руху шістдесятників, митцям сквоту "Паркомуна". Робочі зони ― офіси, івент-зал, опен-спейс та коворкінг ― витримано у стриманому сучасному стилі, аби ніщо не відволікало відвідувачів від роботи.

У приміщенні колишнього готелю для військових "Червона зірка" відкривcя коворкінг
У приміщенні колишнього готелю для військових "Червона зірка" відкривcя коворкінг

Загальна площа офісів та опен спейсу вміщуватиме 350 робочих місць (2800 кв. м.). У вільному доступі 24/7 для резидентів простору: фіксоване робоче місце чи власний офіс, кімнати для переговорів, скайп-руми, відпочинкова зона, кухня та кава-поінти. Окрім цього у просторі є опен-спейс для погодинної роботи та зал для подій до 120 учасників. Це означає що попрацювати у коворкінгу чи організувати власну подію зможе кожен охочий, а не лише резиденти простору.

Новий коворкінг "Peremoga" на Ярославів Вал, 15
Новий коворкінг "Peremoga" на Ярославів Вал, 15

Перемоги українців минулого та сьогодення ― це наскрізна тема всіх локацій мережі. Наприклад, у #ПеремогаOffices (вул. Є. Коновальця, 36 Д) є переговорні кімнати названі на честь видатних українців ― Сержа Лифаря, Богдана Ступки та ін. Команда Перемога створює робочі простори, які надихатимуть українців на власні перемоги щодня.

"Ми прагнемо у наших локаціях поєднувати комфортні робочі простори та надихаючі історії українців ― драйверів культури та мистецтва, науки і технологій, сучасності та майбутнього. Особливо приємно вдихати заново життя в історичні будівлі, які довгий час занепадали і руйнувалися. Щиро переконана, що нові формати, такі як коворкінг, гнучкі офіси, подієві майданчики здатні повернути енергію та натхнення у колись знаменитий "будинок з картинами". Вже у серпні плануємо відкрити наші двері для перших гостей у новій "Peremoga" на Ярославів Вал 15". ― коментує Лара Немеш, співзасновниця та управляюча директорка простору.

Перша локація мережі знаходилася за адресою бульвар Т. Шевченка, 62. Сьогодні ви можете забронювати офіс для своєї команди у #ПеремогаOffices (вул. Є. Коновальця, 36 Д).

    Реклама на dsnews.ua