• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Учасників Жіночого маршу в Києві розвозять на спецпотягах метро під охороною

Учасників Жіночого маршу-2021, який завершився біля станції метро "Поштова площа" в Києві в понеділок, 8 березня, будуть розвозити на спеціальних потягах метрополітену

Жіночий марш-2021, Київ
Жіночий марш-2021, Київ / Страна
Реклама на dsnews.ua

Прохід до метро зовні і всередині — до потягів — охороняє поліція, передає "ДС" з посиланням на Страну.

Жіночий Марш-2021, Київ
Жіночий Марш-2021, Київ

Тобто весь марш почався і закінчився в щільному кільці поліцейських, під дуже серйозною охороною, пише видання.

Як писала "ДС", серед вимог нинішнього Маршу жінок : ратифікація Стамбульської конвенції; припинення урізання соціальних гарантій для тих, хто втратив роботу; створення безпечних умов праці для жінок, зайнятих в сферах з високим ризиком зараження Covid-19; забезпечення доступу до всіх медичних і профілактичних послуг; відкриття державних шелтерів в різних регіонах України для жінок, які піддаються домашньому насильству; справедливе розслідування випадків насильства з боку ультраправих організацій; організатори також закликали учасників і учасниць дотримуватись певних правил безпеки.

Представники Добровольчого руху ОУН організували мітинг проти Маршу. Традиційно не обійшлося без словесних перепалок і провокацій .На початку мітингу лідер націоналістів Микола Коханівський намагався прорватися через кордон поліції. Спроба не увінчалася успіхом, після чого представники ОУН почали закидати учасниць жіночого маршу різнокольоровими надувними рятувальними кругами.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua