• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Вчені з'ясували, що щеплені від кору не хворіють коронавірусом

Реклама на dsnews.ua
Люди, які отримали щеплення від кору, майже не хворіють коронавірусом

Про це розповів секретар РНБО Олексій Данилов "Українському радіо", передає "ДС".

"З коронавірусом ми також розуміємо, в яких країнах світу це відбувається, більше того, в яких містах, розуміємо середній вік населення, який хворіє на коронавірус, розуміємо, які люди, на жаль, помирають від нього.

Переважна більшість - це люди похилого віку - 80-85+. Люди, які отримали щеплення кір, майже не хворіють".

Данилову сказали, що в Україні люди масово скуповують крупи, цибулю і часник. І запитали, чи може він заспокоїти людей.

На це він сказав, що "цибуля і часник - це народний засіб, яке дозволяє остерігатися і підвищувати імунітет у будь-який період року".

За словами секретаря РНБО, коронавірус не страшний, а найгірше, коли люди починають самі себе накручувати і створювати панічні настрої.

Він додав, що звичайний грип хворіє набагато більше людей: "Більше того, від звичайного грипу і гине більше людей, ніж від коронавіруса, щорічно це близько 650 000".

Раніше ми писали про те, що українці - це нація, яка володіє невичерпним гумором, і будь-яку ситуацію, переводять в жарт, так і у цей момент. У соцмережах з'явилися фотожаби на коронавірус.

Як повідомляла "ДС", 3 березня, заступник міністра охорони здоров'я - головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що в Україні офіційно зареєстрований перший випадок захворювання коронавірусом.

Хворий проживає у Чернівцях і недавно прибув із Італії. Жителі міста прийшли до під'їзду будинку, де проживає заражений чоловік, і почали вимагати ізолювати і його дружину.

    Реклама на dsnews.ua