• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

"Україна 24" представляє ексклюзивний спецпроєкт "Вірус, що змінив світ. Рік ізоляції"

30 січня о 16:00 Євгеній Кисельов проведе масштабний спецпроєкт "Вірус, що змінив світ. Рік ізоляції" на каналі "Україна 24". Коментарі фахових експертів, ексклюзивні подробиці, детальна хроніка пандемії — глядачі дізнаються, чому людство виявилось не готовим до такого випробування і які глобальні наслідки COVID-19 спричинив в Україні

"Україна 24" представляє ексклюзивний спецпроект "Вірус, что змінів світ. Рік ізоляції"
"Україна 24" представляє ексклюзивний спецпроект "Вірус, что змінів світ. Рік ізоляції"
Реклама на dsnews.ua

Нагадаємо, 30 січня 2020 року ВООЗ оголосила надзвичайний стан через поширення коронавірусу.

Особливістю ефіру стане включення з різних куточків світу — Австралії, Європи, Азії, Африки, Південної та Північної Америки. Люди, що побороли хворобу за кордоном, розкажуть, як повертаються до нормального життя.

Євгеній Кисельов запросить в ефір фахових експертів різних галузей. З допомогою державних діячів ведучий з’ясує, як проходять переговори про закупівлю вакцини. Дипломати поділяться, до яких заходів вдалися уряди різних країн та які з них виявилися ефективними. Вірусологи дадуть можливий прогноз завершення пандемії. Економісти розкажуть про стан бюджету, і чи справді Україна відстає від решти світу. 

Також участь у програмі візьмуть журналісти, політики та діячі культури: Сергій Комісаренко, Гаррі Каспаров, Борислав Береза та інші.

"Пандемія змінила нашу реальність — і це факт. Хоча світ адаптувався, залишається важливе питання: що нас чекає у майбутньому? Відповідь ми спробуємо знайти в ефірі, у якому люди з усього світу розкажуть про власний досвід життя в умовах пандемії та шлях боротьби з коронавірусом країн, у яких вони живуть. У студії сидітимуть не політологи чи політики, яких ми звикли бачити у ток-шоу, а люди, які зможуть детально пояснити нам, що відбувається із суспільством, чому ми опинилися в цій критичній точці й куди будемо рухатися далі. Від кого залежить розвиток подій: від уряду, від медиків, від науковців чи від кожного з нас? Шок, викликаний пандемією, посилює актуальність цих питань. Акценти у спецпроєкті ми робитимемо не на регаліях чи посадах, а на інтелектуальній ексклюзивності учасників ефіру. Це буде перша програма про коронавірус такого формату на українському телебаченні", — поділився Євгеній Кисельов.

Після включення Євгенія Кисельова Тигран Мартиросян в авторській програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" простежить, як змінилася ситуація у світі за рік.

    Реклама на dsnews.ua