• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Україна домовляється про постачання індійської вакцини від COVID-19

Заступник міністра охорони здоров'я Ігор Іващенко заявив, що Україна проводить переговори про закупівлю вакцин від коронавірусу з індійським виробником Serum Institute

Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це він повідомив під час засідання парламентського комітету здоровʼя нації, медичної допомоги і медичного страхування в середу, 20 січня, передає "ДС".

"На умовах певної конфіденційності скажу, що паралельно проводяться переговори з індійським виробником — компанією Serum Institute, яка може виробляти американську вакцину "Нововакс" і має можливість виробляти вакцину компанії "АстраЗенека" на даний момент", — заявив Іващенко.

У своїй промові він не уточнив, чи йдеться про закупівлю вакцини, розробленої безпосередньо Serum Institute, або про вакцини інших компаній, вироблених індійською компанією.

Нагадаємо, Україна досі не отримала жодної партії вакцини від коронавірусу. 30 грудня 2020 року МОЗ уклало контракт на поставку в максимально стислі терміни 1,9 млн доз вакцини проти COVID-19 виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

    Реклама на dsnews.ua