• USD 36.6
  • EUR 36.1
  • GBP 41.1
Спецпроєкти

Україна не буде вносити зміни в закон "Про освіту", - Гриневич

Реклама на dsnews.ua
Висновок Венеціанської комісії щодо "мовної статті" Закону "Про освіту" не зобов'язує Україну вносити зміну в цю статтю 7

Про це міністр освіти і науки Лілія Гриневич сказала журналістам перед засіданням уряду в середу, повідомляє "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Ми не будемо вносити жодних змін до статті 7 Закону україни "Про освіту". Фактично з рекомендацій Венеціанської комісії слід лише те, що необхідно продовжити перехідний період, особливо це актуально для тих національних меншин, для яких вивчення української мови є складним", - сказала Гриневич.

За її словами, з цих висновків ми повинні сформулювати модель освіти для національних меншин в законі про загальну середню освіту.

Раніше спікер ВР Андрій Парубій заявив, що змін у ст. 7 закону україни "Про освіту", яка стосується мов навчання, змінена не буде.

Як повідомляла "ДС", 8 грудня Венеціанська комісія прийняла рішення про скандальну "мовної" статті закону "Про освіту", зайнявши сторону України. При цьому комісія рекомендувала Україні пролонгувати перехідний період для імплементації мовної статті.

Комісія також пропонує Україні збалансувати положення мовних норм закону про освіту щодо російської мови.

    Реклама на dsnews.ua