• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Україна обійшла РФ щодо перегляду порно, причому російського (ІНФОГРАФІКА)

Реклама на dsnews.ua
Україна вийшла на 16 місце в світі за кількістю переглядів на сайті Pornhub за підсумками 2019 року, випередивши Таїланд і Росію

Про це йдеться у звіті блогу Pornhub Insights, передає "ДС".

Як повідомляється, українські користувачі дивилися порно на сайті частіше, ніж жителі Таїланду, Росії, Аргентини, Швеції та інших країн. США як і раніше залишаються лідерами з відвідування Pornhub. Слідом йде Японія і Великобританія.

Зазначимо, що відвідувачі з України на 686% частіше (у порівнянні з іншим світом), дивляться відео в категорії "російське". Цей запит виявився на 7 місце в українському рейтингу. При цьому запит "українське" опинився лише на 12 місці.

Також за рік значно зросла популярність окремих пошукових запитів. Зокрема, запит "gangbang" цікавило українців на 778% частіше, public - на 571%. Також на 563% частіше українці шукали відеоінструкції по мастурбації (категорія "joi").

Найпопулярнішим запитом українців в 2019 році став "секс". Таким чином, цей запит помінявся місцями з "аніме", яке було лідером у минулому році. Запит "БДСМ", як і в минулому році, залишився на третьому місці. Трохи менш популярними були запити "milf", "хентай" і "фемдом".

Між тим, за часом, що кожен користувач у середньому проводить на сайті, українці посіли 14 місце - 9 хвилин 56 секунд, що на 30 секунд менше торішнього результату.

Головними порнозірками для українців стали Лана Роудс, Ніколь Еністон і Ельза Джин (другий рік поспіль).

    Реклама на dsnews.ua