• EUR 42.5
  • GBP 49.7

Україна зіграла внічию з Ісландією у стартовому матчі відбору ЧС-2018

Результат міг бути іншим, якби Коноплянка реалізував пенальті

У першому турі відбіркового етапу до Чемпіонату світу 2018 року збірна України не змогла обіграти відкриття Євро-2016 - збірну Ісландії, передає "ДС" з посиланням на "Лига.net"

Ісландці зуміли забити гол у дебюті матчу - нападник Финнбогасон відзначився на 6-й хвилині. У кінцівці першого тайму "динамівець" Ярмоленко розібрався у штрафному майданчику суперника і відновив паритет у матчі. Його гол виявився останнім, незважаючи на те, що на 82-й хвилині українці отримали хороший шанс для перемоги - пенальті, який не реалізував Євген Коноплянка.

Матч проходив у столиці на арені НСК "Олімпійського" при порожніх трибунах - київський стадіон отримав дискваліфікацію FIFA з-за того, що вболівальники палили піротехніку під час матчу Україна-Сан-Марино ще три роки тому - 6 вересня 2013 року.

Інші суперники українців по групі також розійшлися миром з таким же результатом 1:1. Хорвати вдома не змогли обіграти турецьку збірну, а грізні фіни не здолали нову команду на футбольній карті світу - збірну з Косово.