• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна в 2020 році посіла перше місце за кількістю туристів в Єгипті

У 2020 році Єгипет відвідало 727 тисяч українців, що становить 21% від загального числа туристів, які приїхали в цю країну

Реклама на dsnews.ua

Таким чином, Україна посіла перше місце серед іноземних держав, громадяни яких відвідали Єгипет у минулому році з туристичною метою, інформує "ДС" з посиланням на пресслужбу Міністерства закордонних справ України.

За даними посольства України в Арабській Республіці Єгипет в 2019 році країну відвідало близько 1,5 мільйона українських туристів. Таким чином, за минулий рік кількість відпочиваючих з України знизилося на 48.5%. Загальна ж кількість українців, що відпочивають за кордоном у 2020 році скоротилося на 81%.

Згідно з даними стільникових операторів, велика частина туристів серед тих, хто виїхав відпочивати за кордон на новорічні свята, вирушила саме в Єгипет.

Влада Єгипту і собі визнає, що карантин і закриття міжнародного авіасполучення завдало нищівного удару по туристичному сектору Єгипту, який становить 9.3% від ВВП країни. Уряд країни розраховує на поступове зростання туристичних потоків лише до березня-квітня 2022 р.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua