• USD 39.4

Україна завоювала другу медаль на чемпіонаті світу з дзюдо

Українець Георгій Зантарая виборов бронзову медаль на чемпіонаті світу з дзюдо, що проходить у Баку

У своїй підгрупі у фінальній сутичці український дзюдоїст поступився майбутньому переможцю Хифуми Абе, але вдало пройшов втішний раунд, повідомляє "ДС" з посиланням на XSPORT.ua.

Спочатку Зантарая виграв у додатковий час у росіянина Михайла Пуляева, а у бронзовій сутичці здолав ізраїльтянина Талема Флікера.

Для Зантараі ця медаль стала вже шостою в кар'єрі на чемпіонатах світу. Всього в його активі чотири бронзи, одне срібло та одне золото, здобуте на світовій першості в 2009 році.

Для України медаль Зантараі стала другою на чемпіонаті світу в Баку. Напередодні 17-річна Дарина Білодід взяла золото світової першості і стала стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії дзюдо - на момент перемоги в Баку їй виповнилося 17 років і 11 місяців.