• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Українців на Софійській площі вітатиме голограма Святого Миколая

З 19 грудня по 14 січня на Софійській площі в Києві працюватиме інтерактивна голограма Святого Миколая. Цифровий Миколай відкриє головну ялинку України і кожні десять хвилин вітатиме зі святами малюків і всіх інших відвідувачів новорічної площі

Голограма Святого Миколая
Голограма Святого Миколая
Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла Віра Платонова, старший віцепрезидент Visa в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи, інформує "ДС".

"Цього року через карантин усі літні люди мають залишатися вдома, в тому числі й Святий Миколай. Проте свято має відбутися! Тож ми звернулися до сучасних технологій, щоб доставити Миколая на головну новорічну площу України. Уявіть: його реалістична голограма в повний зріст знайомиться з вами, розповідає новорічні вірші, загадує загадки та бажає щастя в новому році. Цей інноваційний проєкт не лише заряджає святковим настроєм, а й закликає потурбуватися про літніх людей, яким зараз небезпечно виходити з дому", — сказала Платонова.

У записі голографічних привітань взяв участь український актор Михайло Безпалько, який уже понад 60 років грає новорічних персонажів. Він — найстарший і найдосвідченіший Святий Миколай в Україні. 19 грудня він братиме участь у засвіченні новорічної ялинки на Софійській площі, а після короткого привітального слова з’явиться на площі вже у вигляді голограми.

Голограма на Софійській площі працюватиме кожні 10 хвилин, а впродовж трьох днів — ще й в режимі реального часу, коли Святий Миколай зможе поспілкуватися з дітьми та дорослими. Про дотримання соціальної дистанції під час перегляду поздоровлень глядачам буде нагадувати спеціальна розмітка навколо голограми.

Крім голограми Святого Миколая на головній новорічній площі країни, організатори розробили його 3D-модель в доповненій реальності. Посилання на AR-привітання зʼявиться в мобільному додатку Приват24 в 20-х числах грудня.

Нагадаємо, організатори святкового містечка на Софійській площі в центрі Києва вирішили замінити "чарівного капелюха" на верхівці ялинки на Віфлеємську зірку.

Головну ялинку країни запалять 19 грудня о 19.00. Святкування Нового року 2021 Києві пройде без концертів і великого ярмарку, але міська влада передбачила святковий маршрут, по якому можна буде придбати сувеніри, гарячі напої та частування.

    Реклама на dsnews.ua