• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9

Українець Рейзлін здобув "золото" на етапі Кубка світу з фехтування

Українські фехтувальники вдало почали олімпійський сезон на етапах Кубка світу: наш шпажист Ігор Рейзлін переміг на етапі в Берні

У фіналі він переміг росіянина Вадима Анохіна (11:10), передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

Для Рейзліна це перша в кар'єрі перемога на етапі Кубка світу.

Інший український шпажист Роман Свічкар взяв "бронзу", поступившись у півфіналі Анохіну (8:15).

Українська шаблістка Ольга Харлан виграла бронзову медаль на етапі Кубка світу в Орлеані. На шляху до півфіналу українка перемогла іспанку Араселі Наварро і росіянку Софію Позднякову. Проте в кроці від фіналу Харлан програла француженці Манон Брюне (14:15).

Переможницею етапу Кубка світу стала саме Брюне, яка обіграла у фіналі росіянку Ольгу Нікітіну (15:12).

Нагадаємо, влітку Харлан стала чотириразовою чемпіонкою світу з фехтування в індивідуальній шаблі.