• USD 39.8

Українець Усик побив Гассієва в Москві і став абсолютним чемпіоном світу (ВІДЕО)

Українець Олександр Усик став переможцем фінальної суперсерії з боксу у важкій вазі, завоювавши титул абсолютного чемпіона світу

У Москві Усик за очками здолав росіянина Мурата Гассієва. Українець здобув перемогу за очками у 12-раундовому поєдинку, повідомляє "ДС" з посиланням на УП. Всі судді віддали перемогу з рахунком Усику 120:108, 119:109, 119:109.

Український боксер виграв практично всі раунди у росіянина. Якщо перші 5 раундів були більш-менш рівними, то в наступних Олександр нарощував свою перевагу.

Усик чудово рухався по рингу, тримав дистанцію і викинув величезну кількість ударів. З шостого раунду Гассисев почав пропускати комбінації від Олександра в три-чотири удару.

Гассієв працював в основному по корпусу Усика і навіть чотири рази пробив нижче пояса українця.

Усик чемпіонські раунди провів у прекрасному стилі і з хорошою швидкістю, повністю перебоксировав росіянина.

Варто додати, що Усик виграв Кубок великого Мохаммеда Алі.

Зазначимо, що українець виходив у ринг у Москві під пісню "Брати", де є такі слова: "Не віддамо свою землю нікому, краще загинемо в бою".