• USD 39.4

Українська чоловіча збірна з фехтування вперше за два роки завоювала медаль Кубка світу

Українська чоловіча збірна з фехтування на шпагах у складі Богдана Нікішина, Станкевича Володимира, Романа Свичкаря та Ігоря Рейзліна виграла бронзові медалі на етапі Кубка світу в Парижі

Про це повідомляє Національна федерація фехтування України, передає "ДС" з посиланням на УНН.

В 1/16 фіналу українці не відчули проблем з представниками Китайського Тайбея (45:25), після розібралися з Німеччиною (42:31), а в бою за вихід у півфінал виграли у Китаю (24:16).

На шляху до фіналу українських шпажистів зупинили угорці, які обіграли нашу команду з перевагою у два уколи - 23:21. Таким чином, Свічкар, Нікішин, Станкевич і Рейзлін могли претендувати лише на "бронзу" турніру.

У поєдинку за третє місце збірна України зустрілася з Ізраїлем. Спочатку наші фехтувальники вели з перевагою 10:2, але до кінця протистояння вісім очок гандикапу зменшилися до одного.

У передостанньому бою Рейзліна проти Даніеля Лисиця ізраїльтянин наніс вісім уколів проти чотирьох від українця і скоротив відставання в рахунку до мінімуму.

У фінальному поєдинку Нікішин - Григорій Бескин лідер збірної України зумів не тільки втримати перевагу, але і виграти свій бій 4:3 і отримати для команди перемогу з загальним рахунком зустрічі 38:36.

Для українських шпажистів це перша медаль у сезоні, яку вони здобули в команді. Раніше найкращим результатом українців було п'яте місце на етапі Кубка світу в канадському Ванкувері. Цікаво, що саме там вони в останній раз потрапляли в призи в межах Кубка світу, ставши володарями "срібла" у лютому 2017 року.