• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Українська сторона подала апеляцію на технічну поразку футбольної збірної в матчі зі Швейцарією

Реклама на dsnews.ua

Українська асоціація футболу (УАФ) подала заяву в спортивний арбітражний суд в Лозанні на оскарження рішення Апеляційного комітету УЄФА зарахувати збірній України технічну поразку в матчі Ліги націй зі Швейцарією

Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті УАФ, передає "ДС".

"Позиція Української асоціації футболу була однозначною ще до отримання повного тексту документа — ми будемо оскаржувати рішення Апеляційного комітету УЄФА в Лозанні, адже вважаємо, що не всім нашим аргументам було надано належну оцінку при розгляді справи", — сказав генеральний секретар УАФ Юрій Запісоцький.

Матч останнього туру Ліги Націй Швейцарія — Україна був скасований місцевою владою кантону Люцерн через захворюваність на COVID-19 у трьох гравців української команди і одного члена тренерського штабу.

Пізніше Апеляційний комітет УЄФА прийняв рішення присудити українській команді технічну поразку і дав термін в десять днів на подачу апеляції.

Як повідомляла "ДС", Українська асоціація футболу планувала оскаржити в Спортивному арбітражному суді в Лозанні рішення Апеляційного комітету УЄФА про технічну поразку для збірної України в матчі зі Швейцарією.

    Реклама на dsnews.ua