• GBP 49.4

Українські дзюдоїсти стали призерами гран-прі Куби

Артем Блошенко і Світлана Яремка стали призерами першого великого турніру в цьому році

Артем Блошенко і Світлана Яремка завоювали перші медалі в році для українського дзюдо. Блошенко став переможцем Гран-прі Куби, а Яремка завоювала "бронзу", повідомляє "ДС" з посиланням на Бігмір.

Представник України в категорії до 100 кг Блошенко чотири з п'яти поєдинків на турнірі виграв достроково, в тому числі у фінальній сутичці українець поклав на лопатки медаліста чемпіонатів світу 2013 і 2015 років німця Карла-Ріхарда Фрея.

Світлана Яремка, яка виступає в категорії понад 78 кг, дійшла до чвертьфіналу, але там поступилася, відправившись в сутички за бронзу. У втішному фіналі спершу здолала американку, а у бронзовому поєдинку проти пуерторіканки Меліси Мохики українка всього за 38 секунд перемогла першим прийомом з захопленням і утриманням.

Ще одна представниця України в категорії понад 78 кг-Ірина Кіндзерська також вийшла до чвертьфіналу, де програла Мелісі Мохике, потрапивши в втішний турнір, але там програла бразильянке Альтеман.

За крок від "бронзи" зупинився наш дзюдоїст у категорії до 90 кг-Кеджау Ньябалі - він вийшов до півфіналу, де програв майбутньому переможцю кубинцеві Гонсалесу, а в сутичці за "бронзу" її зміг обіграти швейцарця Сиріла Гроссклауса, програвши за кількістю попереджень.

Інші наші дзюдоїсти поступилися у другому-третьому раундах.