• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Українські розробники створили першу соціальну арт-мережа

Реклама на dsnews.ua
Користувачі зможуть купувати через неї предмети мистецтва онлайн

Українські розробники створили соціальну арт-мережа, інвестиціями в яку зараз цікавляться найбільші світові компанії. Додаток називається ODA - One Day Auction, розповіли "ДС" розробники програми.

На перший погляд ODA - це поєднання Instagram і відомих майданчиків з продажу предметів мистецтва онлайн - Paddle8, ArtNet, Artsy , Saatchi Online. І все ж українці пішли далі - створили широку онлайн арт-ком'юніті, учасниками якої можуть стати всі, кого цікавить мистецтво. Контент програми " оновлюється щодня. Нова соціальна арт-мережа дозволяє користувачам лайкати, коментувати, продавати, купувати, читати про художників, скульпторів, галереях, аукціонних будинках. У останніх двох є свої переваги - для них це ще один майданчик для демонстрації та продажу робіт.

Втім, користувачі теж не в образі - вони отримують можливість ознайомитися з асортиментом галерей, аукціонних домів, приватних дилерів з України (а через півроку і з усього світу), зрозуміти, що зараз актуально і придбати вподобаний предмет мистецтва. Ціновий діапазон на ODA - від $50 до $10000.

"У найближчі півроку-рік ми розширимо асортимент всім, що можна колекціонувати - від предметів декоративно-прикладного мистецтва та живопису до раритетних автомобілів і колекційних вин", - наголошує ", - розповів провідний розробник ODA Владислав Янчевський.

Додаток, створений українцями, працює зі всіма видами мобільних платформ, включаючи Web. Воно є безкоштовним для всіх його користувачів.
Початкові інвестиції в проект склали $200 тис.

"Зараз ми ведемо переговори з великими світовими компаніями, які дуже зацікавлені в подальших інвестиціях у наш продукт у розмірі $2 млн", - відзначає CEO One Day Auction Ольга Нікітова.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua