Українські спортсмени виграли два "срібла"

Українські веслярі Павло Борсук та Іван Семикін принесли нашій країні медаль молодіжного Чемпіонату світу

Українські веслярі Павло Борсук та Іван Семикін завоювали "срібло" на молодіжному Чемпіонату світу U-23 з веслування на байдарках і каное, про це повідомляє "ДС" з посиланням на Федерацію каное України.

Борсук подолав дистанцію в 200 метрів за 41,605 с, поступившись "золото" переможцям на 0,018 секунди. Семыкину для "золота" не вистачило 0,118 секунди, він подолав 200 м. за 35,178 с.

Чемпіонат світу проходить в Пітешті (Румунія), в заключний день змагань 4 серпня українці будуть боротися за вихід в фінал ще у 9 видах програми.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у віці 51 року помер відомий український спортсмен Роман Вірастюк.