• EUR 42.5
  • GBP 49.7

Українські спортсмени завоювали 36 медалей на Кубку світу з підводного спорту

Спортсмени української збірної завоювали 36 медалей на Кубку світу з підводного спорту (плавання в ластах)

Українці взяли по 12 медалей різних місць, передає "ДС" з посиланням на повідомлення Міністерства молоді та спорту.

Всього на змаганнях у німецькому Лейпцигу взяли участь 450 спортсменів з 20 країн. Україна вийшла вперед на медальному заліку.

Найуспішнішим етап у Німеччині став для Олександра Одинокова, отримав три особистих "золота" на дистанції 200 м, 400 м і 800 м вільним стилем, а також разом з Дмитром Гапоненко, Денисом Левіним і Євгеном Степанчуком здобув перемогу в естафеті 4 × 100.

Першою в естафеті 4 × 100 фінішувала та дівоча команда, до складу якої увійшли Єлизавета Вакарева, Рєзнік Валентина, Вікторія Уварова і Вірсавія Березная. Крім того, кожна спортсменка має в активі і кілька особистих нагород.

Підтвердила лідерські позиції України і юніорська четвірка. Влас Токунов, Олексій Захаров, Володимир Сущенко та Дмитро Серебряков обійшли суперників в естафеті 4 × 100.