• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Українські власті хочуть екстрадувати Саакашвілі в Грузії, - дружина

Реклама на dsnews.ua
Дружина колишнього глави Одеської ОДА Михайла Саакашвілі Сандра Рулофс вважає, що "український суд несправедливий" і швидше за все йому владою вже певне рішення продиктоване

Про це вона заявила в коментарі грузинської телекомпанії "Руставі 2" в ході трансляції з Києва, повідомляє "ДС".

На думку Рулофс, українські власті хочуть екстрадувати Саакашвілі в Грузії.

"Можливо, ухвалять рішення про домашній арешт, але все це робиться, щоб виграти час і дочекатися вироку щодо Міші в грузинському суді", - сказала вона.

Дружина Саакашвілі також розповіла, що він продовжує голодування в ізоляторі, але почуває себе добре і бадьоро" і додала, що сподівається, що їй дозволять побачитися з чоловіком.

Відзначимо, в даний час в Тбіліському міському суді розглядається справа про перевищення Саакашвілі повноважень на посту президента Грузії. Зокрема, мова йде про його указі про дострокове звільнення з ув'язнення 4 поліцейських, засуджених за звинуваченням у вбивстві співробітника "Банку Грузії" Сандро Гіргвліані в 2006 році. У суді розглядаються також кримінальні справи проти Саакашвілі в розтраті держкоштів, розпоряджень про силовий розгін мітингу опозиції в 2007 році в Тбілісі і захоплення будівлі телекомпанії "Імеді".

Все про новий затримання Саакашвілі читайте тут.

    Реклама на dsnews.ua