• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Український формат – лідер програм інформаційного мовлення України

Реклама на dsnews.ua
6 грудня на телеканалі NEWSONE традиційно щосереди о 20:00 відбувся ефір великого політичного ток-шоу "Український формат"

Теми ток-шоу "Українського формату" завжди формуються на базі важливих актуальних подій в країні. Четвертий ефір ток-шоу "Український формат" почали з волаючого питання блокування телеканалу NEWSONE, чого, відповідно і присвятили перший блок, піднявши тему Свободи слова і цензури в ЗМІ в Україні. У другій частині програми гості студії обговорювали події, пов'язані зі справою Саакашвілі, намагаючись відповісти на питання, чи є зв'язок між ним і виборами президента України-2019.

Актуальність тем та важливість піднятих у ток-шоу питань знову відображає популярність "Українського формату" у глядача. Ток-шоу подивилося близько 1,4 мільйона чоловік!

За результатами телеперегляду від 06 грудня "Український формат" знову беззастережно став Лідером інформаційно-новинного сегмента, що подверждают цифри: рейтинг - 1,8%, частка перегляду - 4,72% (ЦА: 18+, 50 тис+), а в Києві лідерство програми в цифрах: рейтинг - 2,3%, частка - 6,4 %, (ЦА: Київ 18+)

Показники перегляду ток-шоу "Український формат" 6 грудня вивели телеканал NEWONE на 7 місце в ТОП-10 всеукраїнських телеканалів: рейтинг - 1,8%, частка - 4,72% (ЦА: 18+, 50 тис+). А в пікові моменти в період з 22:00 по 23:00 перегляд ток-шоу "Український формат" було вище, ніж у ефірних телеканалів, таких як "1+1", "ICTV", "Інтер", "Новий канал".

У першому блоці "Українського формату" взяти участь у дискусії та поділитись своєю думкою прийшли: секретар Національної спілки журналістів Валерій Макеєв; політичний експерт Віталій Дикий; журналіст і блогер Володимир Петров, головний редактор інтернет-видання "Гордон" Олеся Бацман; головний редактор інтернет-газети "Страна.UA" Ігор Гужва; економіст, фінансист-міжнародник, шеф-редактор "Радіо Вести" Андрій Блінов; позафракційний народний депутат Дмитро Добродомов і Сергій Щербина, журналіст, головний редактор РБК Україна.

На другу частину Великого політичного ток-шоу обговорити справу Саакашвілі були запрошені: позафракційний народний депутат Юрій Дерев'янко; нардеп Михайло Добкін; позафракційний народний депутат Надія Савченко; нардеп Сергій Соболєв, народний депутат Валентин Наливайченко і Сергій Мельничук позафракційний народний депутат. До прямого ефіру по скайпу приєднався і сам Михайло Саакашвілі.

Глядачі виявляють інтерес до NEWSONE і в мережі Інтернет. На YouTube каналі NEWSONE цифра передплатників на сьогоднішній день досягла значення - 106 тисяч чоловік!

Кожну середу о 20:00 вмикайте NEWSONE, дивіться наш "Український формат" - велике політичне ток-шоу! Доля України відтепер вирішується тут!

Перегляди прямих ефірів і програм у запису доступні в Інтернеті на ресурсах NEWSONE:
newsone.ua
facebook.com/newsone.ua
https://www.youtube.com/c/newsoneua

*Дані дослідження ТВ-аудиторії належать ІТК; дослідник - Nielsen; моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом NEWSONE. Дані за 06 грудня 2017 Overnight, надані за показниками rat%, shr%.

    Реклама на dsnews.ua