• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Українське телебачення розширило мовлення на окупованому Донбасі

Реклама на dsnews.ua
Український телеканал "До ТеБе" збільшив свою присутність в окупованому Донецьку

Як передає "ДС", про це йдеться в повідомленні Донецької регіональної дирекції Національної телекомпанії України.

Передачі регіонального українського мовника можна бачити не тільки на околицях, а й в інших районах окупованого обласного центру, наголошується в повідомленні.

Раніше аналоговий сигнал "До ТеБе" можна було приймати лише у південній частині міста, зараз же дивитися телеканал на звичайну антену можна і в інших районах, зокрема, в Пролетарському, розташованому на заході обласного центру.

"Територія нашого мовлення постійно збільшується. Важливо, щоб наш канал був і в ефірі тимчасово окупованої території, щоб тамтешні жителі знали, як сьогодні живе вільна частина Донеччини, як вона відроджується, розвивається, які в неї перспективи. І це краще будь-якої агітації і пропаганди", - зазначив виконавчий директор філії Національної телекомпанії України "Донецька регіональна дирекція" Віктор Підлісний.

Як відомо, обласне телебачення після евакуації з Донецька 27 лютого 2015 року відновило мовлення під логотипом "До ТеБе". Зараз канал в цифровому та аналоговому форматах або через кабельні мережі можна дивитися в переважній більшості міст та районів Донецької області, підконтрольних української влади.

    Реклама на dsnews.ua