• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Факельні ходи в день народження Бандери проводять у Києві, Дніпропетровську та Одесі

Реклама на dsnews.ua
У Запоріжжі день народження Степана Бандери відзначили автопробігом

У Києві сьогодні, 1 січня 2016 року, проходить смолоскипний марш з нагоди 107-ї річниці з дня народження лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери. Представники та прихильники "Свободи" вшановують Бандеру в столиці смолоскипною ходою вже в десятий раз, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Близько 5 тисяч активістів рушили від пам'ятника Тарасу Шевченку через Бульвар Тараса Шевченка, Хрещатик до Майдану Незалежності, де мало відбутися віче.

У той же час, в Одесі близько 100 активістів "Свободи" і "Правого сектора" збиралися для участі у смолоскипній ході у честь 107-річчя з дня народження Степана Бандери, передає 112.ua.

За його словами, на акцію прийшли близько сотні людей. Марш почнеться біля пам'ятника Тарасу Шевченку, кінцева точка - пам'ятник Дюку Рішельє, також запланований невеликий мітинг.

На місці збору активістів присутня велика кількість поліцейських.

У Дніпропетровську зібралися близько 60 чоловік для участі у смолоскипній ході з нагоди 107-ї річниці з дня народження лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Люди зібралися в парку, біля облдержадміністрації. Вони прийшли з прапорами і портретами Бандери. Марш розпочнеться від Дніпропетровської ОДА, пройде через центр до пам'ятника Шевченку.

У Запоріжжі на честь дня народження Бандери провели автопробіг, передає "Радіо Свобода".

Читайте також:

.

    Реклама на dsnews.ua