Українці завоювали дві бронзи в гонці патрулів на ЧС для військових

На що проходить в австрійському Хохфільцені чемпіонаті світу серед військовослужбовців українські біатлоністи Артем Тищенко, Руслан Ткаленко, Артем Прима і Сергій Семенов зайняли третє місце в гонці патрулів

Перемогу отримала австрійська команда, повідомляє "ДС" з посиланням на UA:Біатлон.

Домінік Ландентінгер, Симон Едер, Свен Грьосегер, Бернард Тритшер були найшвидшими, вони фінішували з часом 49:45,0. Другими прийшли німці в складі Лессер, Лукас Бьогль, Матіас Дорфер, Юстус Стрелов з відставанням у 01:03,7.

Українці фінішували з відставанням у 01:37,3 від лідерів. Всього у змаганнях брали участь представники 15 країн.

За правилами гонки патрулів вся команда стартує разом і долає дистанцію - у чоловіків це було близько 20 км з трьома вогневими рубежами - а в протокол час фіксується по останньому з команди, хто прийшов на фініш.