• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Українці у Шрі-Ланці разом з ланкійцями виконали "Я піду в далекі гори" Івасюка (ВІДЕО)

Українці у Шри Ланці разом з місцевою спільнотою презентували до 30-ї річниці Незалежності України музичний кліп на пісню Володимира Івасюка "Я піду в далекі гори", яку виконали українка Adari Daria (Дарина Токолова) та місцевий виконавець Ryo Hera (Ranga Herath) 

Стоп-кадр з відеокліпа
Стоп-кадр з відеокліпа
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Посольства України в Республіці Індії у Facebook, передає "ДС".

Зокрема, українці, які мешкають у Шри Ланці, разом з місцевою спільнотою, у якості відеопривітання до 30-ї річниці Незалежності України, презентували музичний кліп на пісню Володимира Івасюка "Я піду в далекі гори" (1968 р.). Пісню виконали українка Adari Daria (Дарина Токолова) та місцевий виконавець Ryo Hera (Ranga Herath).

Як повідомляється, зйомки відбувалися на озері Сембуватте (Центральна Провінція), яке нагадує карпатський Синевир. Проєкт реалізовано повністю на волонтерських засадах.

Як повідомив автор ідеї та координатор проекту Володимир Притула (активіст української громади у Шрі-Ланці), на знімальному майданчику було всього 12 осіб (50/50 ланкійців та українців).

За його словами, у кожному елементі проєкту – прагнення відобразити діалог культур.

"Наприклад, слова пісні Володимира Івасюка вперше співаються ланкійцем. Невеличкий шматок перекладено на місцеву сингальську мову. Основний мотив композиції – людина готова докласти усіх можливих зусиль для досягнення своєї мети – чи то кохання, чи то незалежності своєї Батьківщини. В музичній частині ми створили нове аранжування, – до відомої мелодії ми додали тропічні ритми. Поєднання класичних інструментів з місцевими забезпечило глибину та об'єм звучання", – зазначив Притула.

За його словами, під час зйомок відео кліпу автори намагалися зобразити мікс культур двох країн у кожному кадрі: завертання вареників у бананове листя; поєднання в образі Ріо Хери української вишиванки з ланкійським чоловічим одягом – саронгом; у жіночому образі костюмер поєднала українські мотиви з елементами ланкійського сарі та вінком з тропічних квітів.

"Надважливу роль зіграла локація для зйомки – озеро Сембуватте (Центральна Провінція), яке дуже нагадує наш Карпатський Синевир, яке, окрім смерек, також оточене мальовничими плантаціями цейлонського чаю", – підсумував Володимир Притула.

Проєкт став можливий за підтримки Посольства України в Республіці Індія (за сумісництвом – Шри Ланці) та сприяння Уряду Шрі-Ланки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua