Українські зірки влаштували сеанс публічного щеплення (ВІДЕО)

У прямому ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" медики та відомі українці зробили щеплення від коронавірусу індійською вакциною Covishield

В прямому ефірі щеплення отримали співачка Руслана Лижичко, телеведучий Олександр Педан, дворазовий чемпіон світу зі стронгмену Сергій Конюшок та ведуча Наталія Мосейчук, інформує "ДС".

У студії був присутній лікар, який спостерігав за реакцією гостей після щеплення.

Ведуча розповіла, що вакцинуватися в ефірі погодився також скандальний журналіст Дмитро Гордон, але він був відсутній "через літак".

Присутній у студії міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що міністерство планує дозволити вакцинацію не лише в лікарнях. Проте вирішили не починати це з COVID-вакциною, а почнуть з вакцин від грипу.

"Ми вирішили не починати з вакцини проти COVID, але той шлях, щоб вакцинація була в аптеках, це обов’язкова опція, яку ми введемо, я думаю, вже в цьому році. Почнемо (з вакцинації) від грипу, умовно кажучи, але це обов’язково треба робити. Щоб був максимально легкий доступ до вакцинації", — сказав він.

Нагадаємо, станом на ранок 4 березня в Україні було зафіксовано 10 057 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 2822 випадки більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 194 особи.