• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

«Укрбуд» хоче через суд заборонити новому забудовнику добудовувати об'єкти, які були замороженими 1,5 року

Реклама на dsnews.ua

ТОВ «Укрбуд Девелопмент» та ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбуд Інвест» звернулися до Господарського суду м. Київа з Позовними заявами про визнання недійсними договорів та угод передання функцій забудовника по ЖК «Крістал Хаус» та ЖК «Паркова Долина»

Крім того ТОВ «Укрбуд Девелопмент» та ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбуд Інвест» подали до суду Заяви про забезпечення позову до ТОВ «Фінансова компанія «Житло-Капітал», що виконує функції Управителя Фондів фінансування будівництва київських ЖК «Крістал Хаус» та «Паркова Долина», в якому вимагає накласти арешт на земельні ділянки, на яких розташовані ці житлові комплекси. Також серед вимог про забезпечення позову — заборонити новому забудовнику  - ТОВ «Строй Сіті Кепітал» — продовжувати виконувати будь-які будівельні роботи по ЖК «Крістал Хаус» і ЖК «Паркова Долина», повідомляє УНІАН.

Як відомо з відкритих джерел, ТОВ «Строй Сіті Кепітал» 16 липня 2020 року підписала з власниками земельних ділянок та ТОВ «Фінансова компанія «Житло-Капітал» всі необхідні документи в якості нового Забудовника ЖК «Крістал Хаус» і ЖК «Паркова Долина». Після цього на об’єктах було відновлено електропостачання будівельних майданчиків, проведена підготовка до відновлення робіт, встановлена необхідна будівельна техніка, поставлені матеріали, розпочато фасадні роботи. Одночасно з цим, ТОВ «Строй Сіті Кепітал» розпочав активну комунікацію з інвесторами будівництва ЖК «Крістал Хаус» і ЖК «Паркова Долина»: відкрив телеграм-канали та «гарячу лінію» для інвесторів.

Відзначимо, що інформація про те, що подібні позови ТОВ «Укрбуд Девелопмент» та ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбуд Інвест» подали до компанії ПАТ «ХК «Київміськбуд», яка також планує добудувати низку обʼєктів групи УКРБУД, у відкритих джерелах відсутня.

Нагадаємо, що після того, як ТОВ «Укрбуд Девелопмент» та ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбуд Інвест» припинили будівництво на всіх своїх 26 обʼєктах, де придбали житло 13 тисяч осіб, в Києві пройшов цілий ряд мітингів і протестів з вимогою виконати обіцянку про завершення будівництва будинків.

    Реклама на dsnews.ua