• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"Укрпошта" випустила марки, присвячені Севастополю (ФОТО)

"Укрпошта" 14 червня ввела в обіг поштовий блок серії "Краса і велич України" — "Севастополь"

Севастополь
Севастополь
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби "Укрпошти", передає "ДС".

Блок містить чотири художні марки: "Балаклавська бухта", "Севастополь. Набережна", "Херсонес Таврійський", "Пам’ятник затопленим кораблям". 

Наклад блоку — 20 000 примірників, номінал кожної марки 11 грн — це тариф на пересилання простого пріоритетного листа масою до 50 г в межах України. Використання кількох марок відповідно до чинних тарифів дозволяє оплатити відправлення за кордон.

Серію "Краса і велич України" започаткували у 2013 році випуском блоку "Автономна Республіка Крим" та поштових марок "Аю-Даг", смт Гурзуф. Південний берег Криму", "м. Бахчисарай. Ханський палац", "Севастополь. Володимирський собор в Херсонесі". Дизайнер серії — Олександр Калмиков.

Протягом 2013-2020 років вийшли марки та блоки, присвячені 24 регіонам України.

Раніше, у 2005 році, Севастополь вже з’являвся на знаках поштової оплати в серії "Області та адміністративні центри України", марки якої випускались упродовж 2000-2005 років.

За роки незалежності було здійснила 27 випусків поштових марок і блоків, присвячених архітектурним та природним памʼяткам, видатним особистостям, вагомим подіям з історії півострова, народностям, що населяють Крим.

Блок містить чотири художні марки
Блок містить чотири художні марки

Як писала "ДС", "Укрпошта" випустила марку до Євро-2020.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua