УПЛ: "Динамо" мінімально обіграло "Олімпік"

В рамках 22 туру Української прем'єр-ліги з футболу київське "Динамо" в номінально виїзному матчі здобуло перемогу над донецьким "Олімпіком" з рахунком 2:1

Зустріч проходила на київському стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського, інформує "ДС" з посиланням на Tribuna.com.

На 12-й хвилині Бетим сфолив на Гармаша в своїй штрафній, Циганков реалізував пенальті.

Кадар порушив правила на Матарі на 26-й хвилині, Гай реалізував другий поставлений 11-метровий у матчі.

На 39-й хвилині Циганков подав з флангу, а Русин головою точно замкнув навіс.

Олімпік (Донецьк) - Динамо (Київ) 1:2

Голи: 0:1 - 13, пенальті Циганков, 1:1 - 27, пенальті Гай, 1:2 - 39 Русин.

Олімпік - Халімі, Цимбалюк, Снурницын, Гришко, Політило, Ксьонз, Кольцов (Кравчук, 63), Гай, Пасіч (Шиндер, 81), Диэйе, Балашов (Дегтярьов, 62).

Динамо - Бойко, Кендзьора, Кадар, Бурда, Сидклей, Гармаш (Шапаренко, 67), Буяльський, Циганков, Шепелєв, Миколенко, Русин (Вербич, 86).

Попередження: Русин (28), Бурда (44), Кадар (58), Диэйе (59).