• USD 39.5

УПЛ: "Ворскла" обіграла "Карпати"

В рамках 18 туру української футбольної Прем'єр-ліги полтавська "Ворскла" вдома обіграла львівські "Карпати" з рахунком 2:1

Матч відбувся на стадіоні імені Олексія Бутовського, передає "ДС" з посиланням на Еспресо.

"Ворсклу" на 30-й хвилині вивів вперед Луїзао. "Карпати" відігралися на 39-й хвилині, коли відзначився Олександр Бойчук.

Перемогу команді Юрія Максимова на 42-й хвилині приніс Денис Васін, який реалізував пенальті.

"Ворскла" обіграла "Карпати" 2: 1, набрала 14 очок і піднялася на 11-е місце в турнірній таблиці. "Карпати" з 11 пунктами пішли на зимову перерву на останній позиції.

Нагадаємо, в Запоріжжі в центральному матчі туру УПЛ "Шахтар" 14 грудня обіграв луганську "Зорю" з рахунком 2:1.

Сьогодні, 15 грудня, київське "Динамо" на виїзді виграв у чернігівської "Десни" з рахунком 1:0