• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Черкасах медики та соцпрацівники їздитимуть у тролейбусах безкоштовно

У Черкасах ухвалили рішення щодо безоплатного проїзду в міському електричному транспорті для медичних і соціальних працівників

Відповідне доручення раніше давав міський голова Анатолій Бондаренко
Відповідне доручення раніше давав міський голова Анатолій Бондаренко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Черкаської міськради, передає "ДС".

Відповідне доручення раніше давав міський голова Анатолій Бондаренко, тепер за це проголосував Черкаський міськвиконком.

Безоплатний проїзд надаватиметься медичним працівникам міських комунальних некомерційних підприємств і співробітникам (соціальним працівникам і фахівцям із соціальної роботи) бюджетної установи "Територіальний центр надання соціальних послуг міста Черкаси" та спеціалізованого закладу "Черкаський міський центр соціальних служб".

Підставою для безоплатного проїзду є посвідчення.

 "У час, коли в Україні лютує епідемія коронавірусу, саме на медиків і соціальних працівників припадає найбільше навантаження. Тому ми, як міська влада, маємо усіляко сприяти цим людям. Безоплатний проїзд у тролейбусах дасть можливість лікарям і соцпрацівникам вільно пересуватися Черкасами", — зазначає Бондаренко.

Як писала "ДС", у парламенті зареєстрували законопроєкт №5124 про кримінальну відповідальність за погрозу або насильство щодо медиків або фармпрацівників.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua