• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

В Чернівцях влаштували бойкот фільму "Кіборги"

Реклама на dsnews.ua
Керівництво двох популярних кінотеатрів Чернівців без пояснення причин відмовилося брати в прокат фільм "Кіборги" про захисників Донецького аеропорту

Про це розповіла продюсер фільму Іванна Дядюра, передає "ДС" з посиланням на Zn.ua.

За її словами, для прокату на екранах України випущено 158 копій "Кіборгів".

"Якщо порівнювати, то, наприклад, фентезі "Сторожова застава" - 149 кінотеатрів, кінокомедія "DZIDZIO контрабас" - 154 кінотеатру", - зазначила Дядюра.

Однак не всі кінотеатри відгукуються на пропозицію пустити в прокат складну військову драму.

"Наприклад, у Чернівцях є два сучасних кінотеатру імені Ольги Кобилянської та "Кінопалац". Вони відмовилися брати "Кіборгів" в прокат", - заявила продюсер кінострічки.

При цьому, за її словами, відмова не був нічим мотивований.

"Ми їм спочатку писали письмові запити, дзвонили. Але там просто перестали брати слухавку і відповідати. І ось, мабуть, таких відвертих бойкотів "Кіборгів" більше в Україні ніде і не було", - додала Дядюра.

Нагадаємо, автор нашумілої книги Сергій Лойко звинуватив сценариста фільму "Кіборги" в плагіаті. Письменник знайшов як мінімум три подібності, які нібито підтверджують, що у нього вкрали ідеї і персонаж.

Режисер фільму "Кіборги" Ахтем Сєїтаблаєв відповів, що не читав книгу Лойко і пообіцяв розгорнуту відповідь на наступному тижні.

    Реклама на dsnews.ua