• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У день народження Корольова Зеленський запросив Маска до Житомира

Реклама на dsnews.ua

Президент Владимир Зеленский запросив мільярдера, винахідника та філантропа Ілона Маска відвідати музей космонавтики імені Сергія Корольова у Житомирі

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Зеленського у Twitter, передає "ДС".

Президент України зробив ретвіт повідомлення Маска від 11 липня 2020 року, у якому той заявляв, що спілкувався із родичами Корольова, та називав українського конструктора одним із найкращих в історії.

Зеленський нагадав, що сьогодні відзначається 114-річниця із дня народження Корольова.

"Сьогодні день народження великого українського вченого, ракетного інженера та конструктора космічних кораблів — Сергія Корольова. Дійсно, він був одним із найкращих. Я хотів би запросити його давнього шанувальника Ілона Маска до України, щоб побачити Музей космонавтики імені Сергія Корольова", — написав він у соцмережі.

Видатний український і радянський вчений в галузі ракетобудування та космонавтики, конструктор Сергій Павлович Корольов народився 30 грудня 1906 р (12 січня 1907 г.) в Житомирі. Він вважається основоположником практичної космонавтики. Під його керівництвом було запущено першу міжконтинентальну балістичну ракета, перший штучний супутник Землі, здійснено перший політ людини в космос і вихід людини в космос.

Відзначимо, в липні 2020 року Ілон Маск поспілкувався з родичами Сергія Корольова і заявив, що вважає його одним з найкращих фахівців космічної галузі в історії.

У вівторок, 12 січня, у 114-ту річницю з дня народження Корольова Маск заявив, що захоплюється конструктором.

    Реклама на dsnews.ua