• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

У "ДНР" заявили, що "Ташкент" масово віджимав бізнес в Донецьку заради "Чебурашок"

Реклама на dsnews.ua
Масовий віджим бізнесу в Донецьку "міністром доходів і зборів ДНР" Олександром Тимофеєвим ("Ташкентом") в терористичному угрупованню вважають вимушеною мірою для отримання коштів на створення власної зброї

Таке безглузде виправдання рейдерства озвучив радник ліквідованого ватажка "ДНР" Олександра Захарченко Олександр Казаков в інтерв'ю одному з підконтрольних терористам ресурсів, передає "ДС"

За його словами, такі "жорсткі економічні заходи" нібито несправедливо критикують, оскільки завдяки їм команда Захарченко в умовах воєнного стану змогла забезпечити запуск власного виробництва озброєнь в "ДНР".

"Під керівництвом Захарченко людьми, яких зібрав "Ташкент", була створена оборонна промисловість. Дуже реальна. Що таке "Чебурашки" та сторона добре знає. Подивіться відео відповіді за "Мамая". З нуля (такого в Донецьку ніколи не було), знайшовши фахівців та обладнання", - пафосно висловився Козаків.

Крім того, він поскаржився на те, що запуск виробництв ВПК відбувався в умовах дефіциту бюджету.

"Знайдіть в бюджеті "ДНР" видаткову статтю оборонної промисловості - її немає", - обурився він, спробувавши знову виправдати бандитські захоплення підприємств "Ташкентом" під приводом занепокоєння за ВПК псевдореспублики.

    Реклама на dsnews.ua