• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

У Донецькій області школи закривають на карантин

Реклама на dsnews.ua
Навчальний процес призупинено у трьох містах області

У Донецькій області через перевищення епідпорогу захворюваності на грип на карантин закрили школи Краматорська, Слов'янська та Миколаївки. Про це повідомили в Управлінні інформаційної політики та з питань преси Донецької військово-цивільної обласної держадміністрації, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"На сьогоднішній день у зв'язку з перевищенням показника епідемічного порогу призупинено навчальний процес у школах Краматорська, Слов'янська, Миколаївки", - йдеться в повідомленні.

Державна санепідслужба України в області повідомляє, що з метою стабілізації епідситуації на території Донецької області здійснюється комплекс організаційних, профілактичних і протиепідемічних заходів.

Зокрема, організована імунізація проти грипу серед груп підвищеного ризику захворювання. Станом на 06.01.2016 р. щеплено 5141 людини (98,8% від числа запланованих), в основному - за рахунок коштів місцевих бюджетів та підприємств.

В ОДА нагадали, що станом на 13 січня 2016 року в області зафіксовано 31 випадок смерті від пневмонії, з них 17 - у місті Краматорську. Підтвердження вірусної етіології захворювання на 13.01.2016 немає.

Зазначимо, що пневмонія є найчастішим ускладненням при захворюванні на грип, поширеним зараз на території України.

Читайте також:

міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі у відповідь на інформацію про високому рівні смертності в Україні внаслідок грипу відповів, що у
рівень захворюваності гострими респіраторними інфекціями не перевищує епідемічного порогу.
    Реклама на dsnews.ua