• USD 28.3
  • EUR 33.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Харкові вийшла книга про участь Національної поліції в адміністративних судах України

Автор монографії — Олександр Бударний, — кандидат юридичних наук і полковник поліції з 20-річним досвідом роботи в правоохоронних органах, досліджує проблематику адміністративно-правових спорів в умовах реформування Нацполіціі

Реклама на dsnews.ua

Як зазначає професор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Дмитро Лученко, видання має не тільки наукове, а й суто практичне значення.

«У вітчизняній юридичній науці майже відсутні роботи на цю тему, особливо такі, які пропонують конкретні шляхи вирішення проблемних питань -говорить Дмитро Лученко. — Тоді як автор розробив і запропонував конкретні, науково обгрунтовані пропозиції щодо вдосконалення правової регламентації відносин»

Автор висвітлює аспекти таких справ, як оскарження результатів люстрації, обліку поліцією стандартів захисту прав людини, сформованих практикою ЄСПЛ та інших прецедентів останніх років. За словами Олександра Бударного, книга адресована викладачам, науковцям, студентам, а також колегам.

«Юридичні дослідження останніх років не враховують багатьох категорій справ, які обумовлені сучасними реформаційними процесами. — підкреслив автор, — Тому сподіваюся, що ця робота стане в нагоді і допоможе заповнити науково-теоретичні та практичні прогалини при застосуванні правових приписів».

Значне місце в книзі займають пропозиції щодо внесення змін до законів України — «Про Національну поліції», Кодексу адміністративного судочинства, Кодексу законів про працю, Кодексу про адміністративні правопорушення та інших, які повною мірою відповідають принципам верховенства права, Конституції України та практиці Європейського суду з прав людини.

    Реклама на dsnews.ua