• USD 27.6
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Києві можуть дозволити святкування випускного вечора: названо умова

Реклама на dsnews.ua
У Києві можуть дозволити, з дотриманням обмежень, святкувати випускні, якщо після чергового пом'якшення карантину 10 червня повноцінно запрацюють ресторани та кафе

Про це заявив голова медичної комісії Києва, депутат столичної міськради від ВО "Свобода" Олег Гелевей, передає "ДС" з посиланням на ТСН.

"Коли вже буде дозволено, щоб відкривалися заклади громадського харчування, так. Але ви повинні розуміти, що не можете посадити всіх за один стіл. Якщо заклад має великий зал і там поміститься весь клас, то чому ні?" – пояснив він.

При цьому Гелевей зазначив, що під час організації святкування випускних обов'язковим залишається дотримання карантину.

Він нагадав, що після останнього етапу пом'якшення карантину в Києві було дозволено відкрити дитячі сади, готелі, фітнес-клуби, торговельно-розважальні центри.

"Так само від 10 червня, за рішенням власника або органів управління, плануються відновлення діяльності закладів культури по прийому відвідувачів, проведення культурних заходів. Але за умови перебування не більше однієї людини на 5 кв. м площі приміщення, де відбудеться захід. Я так розумію, що це буде стосуватися і кінотеатрів", – додав Гелевей.

За словами депутата, в звичайному режимі зможуть працювати і готелі, в яких буде дозволена робота ресторанів з дотриманням обмежень.

    Реклама на dsnews.ua