• USD 29.3
  • EUR 30.1
  • GBP 35.1
Спецпроєкти

У Києві на Трухановому острові знесли мафи (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Сьогодні вранці, 2 червня, в столиці працівники КП "Київблагоустрій", задіявши бульдозери та іншу техніку, розпочали демонтаж мафів на Трухановому острові столиці

Відповідне відео в Facebook опублікував журналіст Осман Пашаєв, передає "ДС".

Так, працівники КП на відео стверджували, що зносять незаконні кав'ярні. Власник однієї з малих архітектурних форм заявив, що буде оскаржувати ці дії співробітників "Київблагоустрою". Він стверджує, що належний йому об'єкт демонтують без попередження.

"Мій інший друг адвокат вирішив повчати мене вранці, що таке право і естетика. Так би мовити, повчав матчастини, чому кличківський "Благоустрій" все робить правильно. Він ненавидить мафи і підтримує позасудову розправу з власністю. Розумію, що Копенгаген і Мінськ він любить більше, ніж Стамбул і Рим, але все-таки університетська освіта це не про знання про світогляд", - написав Пашаєв в соцмережі.

Журналіст додав, що в Україні майже немає університетського середовища.

"Важко пояснити людині, що соціальні і економічні переходи вибудовують поступово і знесена власність дрібного бізнесу в 5 ранку нічим не краще путінських арештів і сталінських воронків. Нехай Кличко спробує знести ахметовський Фермонт, у**ищну споруду Хорошковського або опудало на розі Костянтинівської та Валів. *йця надто тендітні. А знести "Благоустроєм" дрібне кафе і віддати місце своїм, так це вміють і Собянін (мер Москви Сергій Собянін. — "ДС"), і Аксьонов (голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов. — "ДС"), — зазначив Пашаєв.

Він додав, що до об'єктів благоустрою належать вулиці, дороги, провулки, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки. На об'єктах благоустрою забороняється самовільно встановлювати торговельні лотки, павільйони, кіоски тощо.

Пашаєв нагадав, що до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить здійснення контролю за станом благоустрою.

"Питання благоустрою, в тому числі й щодо здійснення демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд і порядку його проведення, належить до компетенції виконавчих органів сільських, селищних, міських рад. Підставою для встановлення тимчасової споруди є отримання паспорта прив'язки тимчасової споруди на підставі відповідного рішення органу місцевого самоврядування про надання дозволу на його розміщення, а також наявність належним чином укладеного договору про пайову участь в утриманні об'єкта благоустрою", - підсумував журналіст.

Знесення МАФів і кав'ярень на Трухановому острові. Київ Мій друг адвокат, що чув аід час цієї трансляції моє запитання "згідного якого рішення суду знищують приватну власність?", вирішив повчати мене праву і естетиці одночасно. Надіслав "матчасть", що має довести правильність дій столичного благоустрою Віталя Кличка...Друг-адвокат ненавидить МАФи, тому підтримує позасудову розправу із власністю. Копенгаген і Мінськ він любить більше ніж Стамбул і Рим, але все-таки університетська освіта - це не про знання, а про світогляд. Нема у нас (майже) університетського середовища. Важко пояснити людині, що соціальні і економічні переходи відбуваються поступово і знесеня власності дрібного бізнесу о 5 ранку нічим ні ліпше путінських арештів і сталінських воронків. Хай Кличко спробує знести юрушевський Ф'єрмонт, уйобищну споруду Хорошковського чи одоробло на розі Костянтинівської і Валів. Яйця закрихкі. А знести "благоустроєм" дрібну кав'ярну і віддати місце своїм - таке вміють робити і Собянін, і Аксьонов. Матчасть від донбаських естетів, що люблять Мінськ і не розуміють, чому Норловка не перетворюється на Копенгаген одним рухом пальми Мерцалова: "Немножно матчасти:до об`єктів благоустрою населених пунктів належать вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки.На об`єктах благоустрою забороняється самовільно встановлювати торговельні лотки, павільйони, кіоски тощо.До відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктівПитання щодо благоустрою, в тому числі і щодо здійснення демонтажу самовільно встановлених тимчасових споруд та порядку його проведення, відноситься до компетенції виконавчих органів сільських, селищних, міських рад.Підставою для встановлення тимчасової споруди є отримання паспорта прив'язки тимчасової споруди на підставі відповідного рішення органу місцевого самоврядування про надання дозволу на її розміщення, а також наявність належним чином укладеного договору щодо пайової участі в утриманні об'єкта благоустрою"

Gepostet von Osman Pashayev am Montag, 1. Juni 2020
    Реклама на dsnews.ua