• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Києві облили бензином антикварний салон

Реклама на dsnews.ua
У Києві невідомі в масках, облили бензином розташований в центрі міста салон антикваріату Дукат

У центрі Києва близько 18:00 четверо чоловіків у масках забігли в салон антикваріату "Дукат" і облили його бензином, повідомляє "ДС" з посиланням на 112 Україна.

В коментарях на сторінці "Речового доказу" в Facebook генеральний прокурор Юрій Луценко написав, що звернув увагу на цей інцидент.

Салон розташований на вул. Володимирській, 5, будинок є спірним, оскільки в 2017 році у нього з'явилися нові власники.

"Звертаючись до персоналу салону, вони сказали, що це попередження для Леоніда Комского (власника салону.)", - йдеться в повідомленні.

В коментарях генпрокурор Юрій Луценко написав, що звернув увагу на цей інцидент.

"Справу порушено 2012. З моїм приходом активізували, наклали арешт. Працюємо над поверненням. Як повернули Гостинний двір та ін.", - написав Луценко.

Спірний будинок не один рік служить арт-кластером для різноманітних культурних ініціатив і виставок. Тут також знаходяться мистецький центр "Локація" та арт-простір колишньої галереї Educatorium.

У 2017 році у будинку з'явився новий власник, а влітку 2018 року піднялася вартість оренди приміщень. Після цього художники із залученням представників руху ультрас влаштували протест під назвою "Речовий доказ" і стверджують, що власники будинку незаконно привласнили його.

Новим власником є фірма "Георгіївський резіденс". Її власники - Оксана Гуляєва і Олександр Глімбовський, яких пов'язують з політиками і чиновниками.

В листопаді нові власники будівлі подали в суд на власника галереї "Дукат" Комского.

    Реклама на dsnews.ua