• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Києві скасували вихідний, щоб розчистити місто від кучугур

Реклама на dsnews.ua
У КМДА вирішили вигнати на вулиці всіх комунальників

Про це на засіданні оперативного штабу заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, повідомляє "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Ми оголосили 9 січня робочим днем для всіх комунальників, які задіяні в прибиранні снігу", - сказав він. Чиновник зазначив, що станом на 18.00 8 січня шляховики очистили від снігу 90% головних вулиць міста.

"На ранок 9 січня розчищеними повинні бути всі дороги пристосовані для руху автомобілів. У суботу основні зусилля будуть спрямовані на очищення пішохідних зон - ми повинні швидко прибрати сніг з тротуарів та інших місць інтенсивного руху людей, щоб уникнути утворення сильної ожеледі та запобігти травмуванню громадян", - сказав Пантелєєв.

Він додав, що буде працювати і інспекція з благоустрою, яка перевірить виконання балансоутримувачами обов'язків з прибирання снігу на підпорядкованих територіях. Тих, хто цього не зробив - будуть штрафувати, незалежно від форми власності.

"Так, протягом трьох діб вже складено 145 протоколів - загальна сума виписаних штрафів за невчасно прибраний сніг становить близько 200 тисяч гривень", - зазначив Пантелєєв.

В цілому, за інформацією КП "Київавтодор", упродовж доби на дорогах працювало 260 одиниць спецтехніки, а також 324 працівника (46 бригад ручного прибирання), які вручну очищали зупинки громадського транспорту, наземні пішохідні переходи.

До прибирання снігу також приєдналися 4800 працівників і 184 одиниці техніки Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, 55 одиниць техніки та 565 працівників КО "Київзеленбуд", співробітники і техніка КП "Київпастранс".

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua