• USD 39.2
  • EUR 42
  • GBP 49.1
Спецпроєкти

У Києві встановлять близько 700 відеокамер

Реклама на dsnews.ua
У столиці планується встановити додатково камери на в'їзді в місто, в метро і на світлофорних перехрестях

Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації (КМДА) Дмитро Давтян, передає "ДС" з посиланням на прес-службу КМДА.

"У грудні минулого року закуплено 674 камери відеоспостереження. Їх планується встановити: на усіх виходах-входах до станцій метрополітену - 195 камер, на виїздах-в'їздах у столицю - 139 і на світлофорних перехрестях - 340 камер", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в 2017 році в Києві встановили 1378 камер. Зокрема, 206 камер встановлені до "Євробачення" (на центральних площах і вулицях міста, в парку "Наталка", на Парковій дорозі, Броварському проспекті). Крім цього, ще 1172 камери охоплюють 10 районів Києва, Труханів острів і бульвар Тараса Шевченка.

Раніше мер Києва Віталій Кличко заявляв, що 2018 році кількість встановлених у столиці камер відеоспостереження має зрости до 10 тисяч. За інформацією Кличка, в столиці встановлюють інтелектуальні камери, які можуть розпізнавати обличчя людей і номери автомобілів. Такі камери встановлені в багатолюдних місцях, у школах, дитсадках, установах охорони здоров'я, на деяких станціях метро.

Повідомлялося, що інформація, яка надходить з камер, суттєво допомагає в роботі співробітникам правоохоронних органів.

    Реклама на dsnews.ua