• USD 28.4
  • EUR 33.5
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

У Кривому Розі 154 шахтаря продовжують протести під землею

Реклама на dsnews.ua

На чотирьох шахтах Криворізького залізорудного комбінату 18-у добу тривають протести, під землею залишаються 154 гірники

Про це голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець повідомив в Facebook, передає "ДС".

"18 добу. 154 гірника шахт КЗРК в підземних умовах борються своє право на гідний рівень життя, на безпечні умови праці", — повідомив Волинець.

За його словами, консенсус в переговорах щодо рівня підвищення зарплат, які тривали 19 вересня, не найден.

Як повідомляв Укрінформ, протести шахтарів у Кривому Розі почалися 3 вересня. Станом на ранок 8 вересня в підземному протесті брали участь 393 працівники шахт Криворізького залізорудного комбінату.

На 17-й день протесту під землею залишалися 156 гірників.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив голові Дніпропетровської ОДА ініціювати діалог між працівниками і керівництвом Криворізького залізорудного комбінату. Також Державна служба України з питань праці за дорученням уряду перевірить публічне акціонерне товариство "Криворізький залізорудний комбінат".

18-19 вересня шахтарі і адміністрація сіли вдруге за переговори.

У Кривому Розі та Києві тривають акції на підтримку шахтарів.

📢‼️ 18 доба. 154 гірники шахт КЗРК у підземних умовах виборюють своє право на гідний рівень життя, на безпечні умови...

Gepostet von Михайло Волинець am Samstag, 19. September 2020

Нагадаємо, у дев'яти шахтарів-учасників акції протесту в Кривому Розі погіршився стан здоров'я, їх підняли на поверхню і госпіталізували.

    Реклама на dsnews.ua