У Лізі Європи "Зоря" і "Фейєноорд" зіграли внічию в Одесі

В Одесі завершився матч 4-го туру групового етапу Ліги Європи, в якому луганська "Зоря" приймала голландський "Фейеноорд" і зуміла звести матч внічию, 1:1

Як передає "ДС", доля матчу була вирішена в самій кінцівці першого тайму, пише УНІАН.

Гості набагато активніше розпочали матч і вже на 15-й хвилині перший гол забив Ніколас Йоргенсен. В атаці "Фейєноорда" Кейт підібрав м'яч біля лінії воріт "Зорі", зробив навіс на дальню штангу і Йоргенсен, вигравши верхову боротьбу, з близької відстані вразив ближній кут воріт.

Втім, забивши гол гості помітно знизили активність і стали більше приділяти увагу грі в обороні. Цим скористалася "Зоря", яка перехопила перевагу і зуміла заробити пенальті в кінцівці тайму.

Захисник голландської команди Ерік Боттегин отримав червону картку (другу жовту) за гру рукою. Рафаель Форстер невдало виконав пенальті, але Джонс відбив м'яч прямо перед собою і Рафаель встиг добити його у сітку - 1:1.

Після перерви гра проходила в гострій боротьбі, але матч так і закінчився внічию.

"Зоря" - "Феєноорд" 1:1

Голи: Форстер, 44 - Йоргенсен, 15

"Зоря": Шевченко - Опанасенко (Каменюка, 30), Гречишкін, Форстер, Соболь - Караваєв, Харатін, Чайковський, Петряк - Любеновіч (Пауліна, 63) - Бонавентура (Кулач, 54)

"Фейєноорд": Джонс - Карсдорп, Боттегин, ван дер Хайден, Конголо - Куйт (Гюлден, 70), Тапіа, Вейинович - Тоорнстра (Ньюкооп, 81), Йоргенсен (Нелом, 46), Еліа

Попередження: Вейинович, Боттегин, Гюлден, Тапіа

Видалення: Боттегин, 43

На 44-й хвилині матчу Рафаель Форстер не зумів реалізувати пенальті (воротар).

У паралельній грі в Стамбулі турецький "Фенербахче" обіграв англійський "Манчестер Юнайтед" з рахунком 2:1.

Таким чином, після 4-х турів у таблиці у "Фейєноорда" і "Фенербахче" по 7 очок, " МЮ " - 6, "Зорі" - 2.