У Лізі Європи "Зоря" на виїзді мінімально програла "Манчестер Юнайтед"

В Англії відбувся матч Ліги Європи між "Манчестер Юнайтед" і луганською "Зорею"

Як передає "ДС", гра завершилася з рахунком 1:0 на користь підопічних Жозе Моуріньо.

Єдиний гол був забитий у другому таймі. На 69-й хвилині Фесу-Менса отримав пас на правому краю чужого штрафного, після чого прострілив в центр під удар Руні. М'яч зрізався з ноги у Вейна, полетів на голову Ибрахимовичу і Златан відправив м'яч у сітку.

"Манчестер Юнайтед" - "Зоря" 1:0

Гол: Ібрагімовіч, 69

"Манчестер Юнайтед": Ромеро - Фосу-Менса (Марсьяль, 74), Смоллінг, Баильи, Рохо - Феллайні, Погба - Лингард (Руні, 67), Мата (Янг, 74), Рашфорд - Ібрагімовіч

"Зоря": Шевченко - Каменюка, Сіваков, Форстер, Соболь - Гречишкін, Чайковський (Гордієнко, 80) - Караваєв, Любенович (Ліпартія, 76), Петряк - Кулач (Пауліна, 60)

Попередження: Баильи - Каменюка

Зазначимо, що у другому матчі групи А турецький "Фенербахче" вдома переміг голландський "Фейеноорд" з рахунком 1:0.